Zapowiedź miotu

27 .07.2019

Były tańce, hulanki , swawola … a teraz będą dzieci 🙂 W trzeciej dekadzie sierpnia spodziewam się przyjścia na świat szczeniąt owczarka staroniemieckiego ze skojarzenia Jacy von El Dorado & Jazz Czarne Wilki. To ostatni miot mojej Jacy, dziewczyna przechodzi na emeryturę 🙂 Z tego skojarzenia urodzą się szczenięta maści czarnej i czarno-brązowej (bikolorki). Cudne, kochane, zrównoważone – jak wszystkie dzieci po tej suczce.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

14 lipiec 2019 Wystawy w Niemczech

CACIB – EUROCUP 2019 der IDA International Dog Association e.V

CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 des IHV Internationaler Hunde Verband e.V

W lipcową niedzielę, w zabytkowym Forcie Gorgast w Niemczech, w kapryśnej letniej aurze (słońce, deszcz i burze) Czarne Wilki w liczbie 8 sztuk brały udział w dwóch wystawach. Rywalizacja była dość spora ale i ocena na ringach bardzo sprawna. Sędziowie niemieccy Dietmar Busse (sędzia międzynarodowy IHV/ACW) oraz Andreas Siemann (sędzia międzynarodowy ACW) bardzo dokładnie sprawdzali najmniejszy szczegół anatomii każdego psa a nawet czystość uszu ! W tych dwóch wystawach udział brały: Nestor Czarne Wilki, Ismena Schwarz Wolf, Margot Czarne Wilki, Tequila Czarne Wilki, Queena Czarne Wilki, Kyana Czarne Wilki, Karesa Czarne Wilki oraz najmłodsza Victoria Czarne Wilki . I tak po kolei:

Nestor Czarne Wilki na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie otwartej (offene klasse ab 15 Mon) otrzymał drugie miejsce i ocenę V2 oraz certyfikat CAC na championa Niemiec, na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie uzyskał lokatę V2 i tytuł Bundessieger oraz drugi certyfikat CAC na championa Niemiec

Ismena Schwarz Wolf na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie szczeniąt (jüngstenklasse 6-9 Mon) uzyskała lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i ogromy medal , tytuł Branderburgsieger oraz certyfikat na championa Jüngsten Championat (cokolwiek to znaczy). Na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie uzyskała również lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i tytułem Eurocupsieger oraz jak wyżej certyfikat na championa niemieckiego Jüngsten Championat

Margot Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa otwarta (offeneklasse ab 15 Mon.) – lokata druga z oceną V2, tytułem Branderburgsieger plus certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, Margotka uplasowała się również na lokacie drugiej z oceną V2, otrzymała także drugi certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat) oraz tytuł Bundessieger.

Tequila Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa młodzieży (jugendklasse 9- 15 Mon.) – lokata druga z oceną SG2, plus certyfikat JA na młodzieżowego championa Niemiec (Jugend Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, Tequilka również zajęła lokatę drugą z oceną SG2, otrzymała także drugi certyfikat JA na młodzieżowego championa Niemiec (Jugend Championat) oraz tytuł Bundessieger.

Queena Czarne Wilki – CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 w klasie pośredniej (junghundklasse 12-18 Mon) uzyskała medal za lokatę PIERWSZĄ z najwyższą oceną SG1 i tytułem Branderburgsieger oraz certyfikat na championa klasy pośredniej JH (Junghunde Championat). Identycznie na wystawie CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie, uzyskała lokatę PIERWSZĄ z oceną SG1 i medalem i tytułem Eurocupsieger oraz drugi certyfikat na championa niemieckiego klasy pośredniej JH (Junghunde Championat)

Kyana Czarne Wilki – wystawa CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 – klasa otwarta (offeneklasse ab 15 Mon.) – lokata pierwsza z najwyższą oceną V1, tytułem Branderburgsieger i medalem plus certyfikat CACIB na interchampiona (Internationales Championat). Wystawa CACIB – EUROCUP 2019 w tej samej klasie dała Kyance lokatę drugą z najwyższą oceną V2, certyfikat CAC na championa Niemiec (Nationales Championat) oraz tytuł Bundessieger. Spisała się dziewczynka 🙂

Karesa Czarne Wilki na obu wystawach – CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 oraz CACIB – EUROCUP 2019 w klasie championów (championklasse) dwukrotnie uzyskała lokatę pierwszą z pięknymi medalami i ocenami w obu przypadkach V1 oraz tytułami Branderburgsieger i Eurocupsieger. Dodatkowo na krajowej otrzymała certyfikat CACIB na interchampiona (Internationales Championat) a na eurocup – certyfikat na honorowego championa CACH (Ehren Championat) !!! Brawooo !

Victoria Czarne Wilki – na wystawie CACIB – Brandenburgsiegerschau 2019 jak i CACIB – EUROCUP 2019 w klasie baby (babyklasse 12 Wo – 6 Mon) uzyskała dwukrotnie lokatę I z oceną VV, pięknymi medalami i tytułem Branderburgsieger oraz Eurocupsieger a także podwójnie certyfikaty na championa baby BA (Baby Championat). Wisienką na torcie było drugie miejsce w konkurencji finałowej Best in Show klasa baby i szczeniąt !!!

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania 14 lipiec 2019 Wystawy w Niemczech została wyłączona

Szczenięta na sprzedaż

Jeszcze dwójka szczeniąt czeka w hodowli na nowe domki. Czteromiesięczna Werona, córka Fantazji i Kanvara oraz sześciomiesięczny Vigo – syn Gammy i Kanvara. Polecam serdecznie. Dzieciaki odchowane, z kompletem szczepień, z rodowodami PFK/ACW, obyte ze stadem, ludźmi, bardzo ciekawskie. Zdjęcia poszczególnych szczeniąt (galerie zdjęć) do obejrzenia w dziale „NA SPRZEDAŻ”

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

Zapowiedź miotu

11.07.2019

Z ogromną radością informuję, że w pierwszej połowie sierpnia spodziewam się szczeniąt owczarka staroniemieckiego ze skojarzenia Honey Black Wolves (Tigra) i Nestor Czarne Wilki. Dostępne będą maluszki tylko maści wilczastej.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

19 maja 2019

Miot X cztery tygodnie

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

08 maja 2019

Werona i Wheyla – suczki na sprzedaż
Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

02 maja 2019

Nowe życie w hodowli – miot X 🙂 Po szczegóły zapraszam TUTAJ

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

21.04.2019

Zostały już tylko 4 z jedenastki szczeniąt z miotu V. Dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Doskonale rozwinięte, mocnej budowy szczenięta, odważne i ciekawskie. Bardzo energiczne i żywiołowe.

Na początku maja będą gotowe do pójścia do nowych domków dwie suczki bikolorki z miotu W – będą miału ukończone 8 tygodni. Szczegóły w dziale na sprzedaż.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

Szczenięta na sprzedaż :)

Z miotu V (Gamma & Kanvar) dostępne są jeszcze szczenięta w umaszczeniu czarno-brązowym (bikolorki). Wolne dwie suczki i trzech chłopców. Prawdziwe miśki z tych maluszków. Zapraszam do działu „NA SPRZEDAŻ” 

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

Miot V osiem tygodni – wolne szczenięta !!!

Maluchy Gamisiowo-Kanvarowe skończyły już 8 tygodni i część z nich już cieszy serca nowych właścicieli 🙂  Dostępne są jeszcze dwie suczki i trójka chłopców .

Zapraszam do działu „NA SPRZEDAŻ”  🙂

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz